Information about Cookies On This Site

We use cookies on the site for our own business purposes including keeping track of your preferences


SEIKO
KolayTarama

Gözleriniz iyi durumda mı?

Erken tespit sihirli kelimelerdir!


En yaygın hastalıkların üçü: yaşla bağlı makula dejenerasyonu (AMD) , katarakt ve glokom. Önce iyi haber: insanların kör olma olasılığı çok düşüktür. Çünkü şansa bakın ki hepsi umut verici iyi tedaviler var. Göz hastalığı devam eden bir süreçtir. Gözlerininiz ne kadar erken kontrol edilirse, değişimler o kadar erken fark edilir ve uygun ölçümler yapılır.

Bu SEIKO Kolay Taramanın ortaya çıktığı yerdir. Görsel değişikliklerin erken teşhisi, yaşam kalitenizin devamlılığını ve ileri yaşlarda dışa bağımsızlığınızı sağlayan başarılı tedavinin anahtarıdır.

AMD

Yaşla bağlı makula dejenerasyonunu (AMD) kuru AMD ve ıslak AMD olarak ikiye ayrılır. Eğer bu hastalıklar erken teşhis edilirse, vakaların çoğuna başarılı şekilde nüfuz edilir. Bu, yaşam kaliteniz ve ileri yaşta dışa bağımsızlığınız için önemli bir avantajdır.

Devamı >>

Katarakt

Erken ya da geç her gözde katarakt oluşmaktadır. Hayatın seyri içinde göz merceği gitgide daha bulanık hale gelir: Kontrastlar daha zayıf hale gelir; sonuçta görüş daha bulanık hale gelir. Genelde yapay mercek yerleştirme ameliyatı güvenli şekilde gerçekleştirilir.

Glakom

Glokomda tedbirli ölçüm, merkezi bir rol oynar çünkü hastalık yavaşça ilerlemeye devam eder. Göz içi basıncına bağlı olarak optik sinir gitgide parçalanır. Bu hastalık da ilaç ile tedavi edilebilir.