Information about Cookies On This Site

We use cookies on the site for our own business purposes including keeping track of your preferences

SEIKO XCHANGER SILMO D’OR! ÖDÜLÜNÜ ALDI!

Yenilikçi SEIKO Xchanger kişiye özel spor çerçeveler konsepti ile SEIKO Optik Avrupa prestij Silmo d'or ödülünü spor malzemeleri kategorisinde almıştır. Tüm SEIKO takımı Cuma akşamı büyük haber anons edilince heyecanlandı. " SILMO d'Or Paris fuarı iyi bilinen ve uluslararası düzeyde tanınan bir ödül tayin etmiştir", SEIKO Optik Avrupa'nın Başkanı ve CEO'su Jürgen Bischoff ; "Bu ödül ile onur duyduk ve bu SEIKO Xchanger pazarımıza yeni nesil üretim için sadece ilk adımdır. SEIKO Xchanger müşterilerinin kendi bireyselliğine izin vererek mükemmelce, optik işindeki fütüristtik olguları göstermiş olmuştur" dedi.

SEIKO Xchanger konseptinin anahtarı üretim metodunda yatmaktadır. Dünya çapında ileri gelen 3D baskı üreticilerinden Bel-gian Design Studio HOET (Brüksel) ve Materalise NV (Leuven, Belçika) işbirliği ile SEIKO yüksek duyarlılıklı lazer pekiştirmeyle modülerleştirilmiş çerçeve modeli geliştirmiştir.

"Tek ölçü herkese uyar" yerine SEIKO Xchanger beş farklı ölçüde (XS, S, M, L, XL) temel çerçeve sunar. Şakak kısımları iki farklı ölçüdedir. Ek olarak, ana çerçevenin eğilimi kullanıcının yüzüne üç farklı açı ile uyarlanabilir. Üstüne üstlük, kullanıcı gözlüklerin her bir parçası için ( ana çerçeve, şakak kısımları, köprü, uç parçası ) renk aralığından, değiştirilebilen lensler için 250'nin üzerinde lens renklerinden ve beş ayna renginden seçim yapabilir. SEIKO Xchanger, ilerici ve ayrıca fotokromik ve polarize seçenekleri ile geniş bir yelpazedeki reçeteler için mevcut olacaktır.