Information about Cookies On This Site

We use cookies on the site for our own business purposes including keeping track of your preferences

Rahat Ulaşım

Yol trafiğinde daha güvenli durumlar için, SEIKO sürüşü mükemmel yapmak için iki özelliği bir araya getirdi. Yeni SEIKO DRIVE gözlük lensleri ve optimize lens tasarımının yeni geliştirilmiş özel SEIKO kaplamasının benzersiz kombinasyonu ile sürüş daha güvenli ve daha rahat olacaktır.

Müşteriler ister tek görüş ister ilerici lensler istesin, yeni SEIKO DRIVE tasarımı tüm görsel gereksinimleri ideal olarak karşılar.

Kullanıcılar net uzak görüşten yararlanacak ve aynı zamanda araç kokpitine, baş yukarı görüntülere, aygıtlara ve merkez konsoldaki navigasyona yakından göz atma kapasitesine sahip olacaklardır.

Yeni özel SEIKO kaplaması RoadClearCoat çok net görüş için de hizmet vermektedir.

LED ışıklar, diğer günbatımı, gündoğumunda ve gece boyunca rahatsız edici yansımalar gibi modern ışık kaynaklarının sebep olduğu parlamayı en aza azaltmak için, kullanıcıya rahatlık vermesi ve istikametlerine güvenli şekilde varmaları için geliştirilmiştir.

Son çalışmalar alacakaranlıkta ve siste araç kullanan sürücülerin % 75'inden fazlasının güvensiz hissettiğini göstermektedir. Müşterilerinize trafikte daha fazla güvenlik sunuyoruz.

SEIKO DRIVE 1 April 2016'dan itibaren mevcut olacaktır.